Bus Driver

Novinky

Hledáme pro vás největší zajímavosti o hře Bus Driver !

              

AKTUALIZACE 21.8.2013 doufám že na našich stránkách jste našli plno užitečných informacích o hře:) Chtěly bychom upozornit že zakládáme nový web o autobusových simulátorech obecně určitě se máte na co těšit:) Možnost stažení her, map, autobusů, a všeho možného. Také budete moct ZDARMA odebírat náš on-line časopis BUS&SIM
o dění autobusových simulátorech ve světě. Tak všichni povině ŠUP! na → http://bus-sim.blog.cz/

Další Bus Driver verze se asi už bohužel nedočkáme, pravděpodobně už asi ani nebude. Ale hledáme pro Vás dálší Modifikace. ;) Bylo by dobrý kdyby byla verze 2.0 ale bohužel nic. No zkusíme si ještě počkat. Pro více informáci sledujte tento web http://busdrivergame.com/

Celá naše redakce by Vám chtěla stručně popřát šťastné a veselé Vánoce a Nový rok a ať Vám Bus Driver jezdí.!  Na vánoční svátky doporučujeme linku "77" ale pozor bude to klouzat!

Dnes vám přinášíme patch 1.5 Gold do hry Bus Driver. Patch přináší několik příjemných změn.( http://busdriver.7x.cz/bus-driver-gold-1-5 )
- Hra je v těchto jazycích: angličtině, němčině, francouzštině, italštině, španělštině a holandštině

- Nový autobus

- Nový pohled

- Možnost ovládat menu myší

- vylepšena kompatibilita s chipsety grafikou DirectX
 Snad se dočkáme dalšího vylepšení hry Bus Driver !

Dnes jsme pro vás zjistily že se připravuje pro hru Bus Driver patch. Patch opraví některé chyby v direct-x a open GL. Lepší kontabilitu s vaším PC. Hlavní změnou je pohled z kabiny řidiče, což je jisté že se bude konat o lepší zážitek ze hry. Palubní deska bude zpracována s fotografií což nevíme jak ve finále bude vypadat. Letos bychom se mohly dočkat prvního patchu do hry ale dnes je už jasné že v budoucnu budou další následovat a dočkáme se oficialních značek ve hře.

 
Bus Driver © 2011 - 2013